Vaikiški batutai. Pripučiamų atrakcionų (batutų) nuoma visoje Lietuvoje

Pereiti į turinį

Pagrindinis meniu

Draugai

Klaipėdos miesto motorlaivių sporto klubas VšĮ "Klaipėdos motorlaiviai"
www.klaipedos-motorlaiviai.eu
info@klaipedos-motorlaiviai.eu

Patys nuotaikingiausi gimtadieniai - pas mus ! Patys šauniausi personažai - pas mus ! Patys linksmiausi vaikai - pas mus ! Ateik ir TAVO tortadienis pats geriausias bus !!!!!!!

Vaikų pramogų ir laisvalaikio centras Safaris
PC "BIG", Taikos pr.139, Klaipėda
PC "Manto namai" H.Manto g. 7/M.Mažvydo al. 2
www.safarisvaikams.lt

Krovinių vežimas Klaipėdos mieste, Lietuvoje ir už jos ribų.

Greitas ir saugus krovinių pervežimas Klaipėdos mieste, Lietuvoje ir už jos ribų.
http://www.kroviniuvezimas.eu

Vestuviu, krikštynų ir kitų įsimintinų akimirkų fotografavimas http://www.mindaugo-foto.lt

Mano tikslas - pamatyti, pajausti, sustabdyti akimirką,. Tikiu - laimės ašaros, džiaugsmo akimirkos atsispindės jūsų vestuvių nuotraukose, šildys jus ir jūsų vaikus. Vestuvių fotografavimas yra labai atsakingas ir įtemptas darbas, kadangi fotografui reikia nepriekaištingai įamžinti daugybę šventės metu vykstančių akimirkų, kurios bus naudojamos kuriant vestuvių fotofilmą. Kiekviena šventė yra ypatinga, nepakartojama, deja, prabėga greitai ir iš atminties išdyla gražiausios  akimirkos ir prisiminimai. Sukurkime  nuostabių  akimirkų  fotoistorija kartu.
http:/pajuriofoto.lt

Norėdami pasiūlyti savo automobilį prašome skambinti mums telefonu:    
+(370) 676 72595 arba rašykite el. laišką del@auto.lt ir pasiūlykite automobilį. Sužinoję automobilio markę, modelį bei techninę būklę mes Jums pasakysime automobilio preliminarią kainą. Jums patogiu laiku apžiūrima parduodama transporto priemonė.  Sutarus dėl kainos ir automobilio pirkimo pasirašoma automobilio pirkimo sutartis ir atsiskaitoma iš karto ir vietoje.
http://autos.netne.net
Kaskart stengiuosi, kad mano modeliai atskleistų save, jaustųsi laisvai, nesivaržytų ir nebijotų objektyvo. Fotografuodamas ieškau įdomių detalių, rakursų, kurie atskleistų vyraujančią nuotaiką. Manau, kad fotografija – tai būdas perteikti jausmus, mintis, atrasti bei užfiksuoti aplinkoje ir kiekviename žmoguje slypintį grožį. Pasaulis nėra tobulas, bet būtent netobulumas padeda fotografui atrasti idealų kadrą.
www.puart.lt

Baidarių nuoma - palankiomis sąlygomis ir patogiu jums laiku. Jūs galite aplankyti dvarus ir piliakalnius, apsistoti kaimo turizmo sodybose ar stovyklavietėse išsiperti pirtelėje, pasėdėti prie laužo.
http://www.baidariuaukstaitija.lt

Organizuojate krikštynas? O gal gimtadienį? Tuomet laukiame Jūsų mazylio.lt!

Organizuojate krikštynas? O gal gimtadienį? Tuomet laukiame Jūsų mazylio.lt!
Mazylio.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, kuriame rasite visą informaciją, kurios reikia norint surengti nepamirštamą šventę mažiesiems.
http://www.mazylio.lt/

Maitinimas · Renginiai · Verta aplankyti · Pirtis, baseinas, SPA · Konferencijų, pokylių salės · Aktyvios pramogos · Kita · reklama
http://www.poilsiaukpajuryje.lt

Prekyba daugkartinėmis sauskelnėmis, taukmedžio sviestu, vaikiška apatalyne ir kitomis kūdikių prekėmis.
www.pupis.lt

Mūsų trinkelių klojėjų brigadą sudaro kvalifikuoti darbuotojai, o daugiau nei 12 metų patirtis trinkelių klojimo darbuose leidžia tinkamai įvertinti objektą, patarti statybinių medžiagų pasirinkimo klausimuose, darbus atlikti kokybiškai, tvarkingai bei per patį trumpiausią laikotarpį. http://www.trinkeliu-klojejai.lt/

Krovinių pervežimo, perkraustimo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. http://www.liutai.lt/

 
 
Nemokamai susikurkite asmeninį puslapį vos per kelias minutes ir pradėkite efektyvią reklamą internete.
 
Atgal į turinį | Atgal į pagrindinį meniu